Home

Bart Beerens, ere-voorzitter van onze vereniging overleden

Deze week ontvingen wij het droevige bericht dat onze ere-voorzitter Bart Beerens op 88-0jarige leeftijd was overleden.
Vooral de leden die al jarenlang bij onze vereniging zijn, hebben Bart goed gekend. Hij stond aan de wieg van onze vereniging en was lange tijd heel erg aktief. Ruim 15 jaar geleden gaf hij het stokje over aan de huidige voorzitter Sjaak Snaphaan, maar desondanks bleef hij erg betrokken bij Damiaan. Geen jaarvergadering sloeg hij over en samen met zijn vrouw bezocht hij deze bijeenkomsten. Na het officiele gedeelte vond hij het maar al te prettig nog eens zijn verhaal aan de leden te doen over hoe het allemaal in het begin was.

Zij die afscheid van Bart willen nemen, worden uitgenodigd om de begrafenisdienst op maandag 24 december a.s. om 10:30 in de St.Jan, hoofdstraat 36 te Kaatsheuvel bij te wonen. Na de uitvaartdienst zal Bart begraven worden op de parochiebegraafplaats achter de kerk. Na de plechtigheid is er een samenzijn bij Chalet Fontaine, Hoofdstraat 4 te Kaatsheuvel.

bart


Copyright © 2018. Alle rechten voorbehouden.